08.06.1995 < | Football matches for 9.06.1995 | > 10.06.1995 |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Estudiantes Tecos | | Projusa | 10:0 (5:0) | 5:0 (2:0) | 15:0 | ||||
Zapopan |
Day 9 | |||||||||
Amur | | Metallurg-ZAPSIB | 4:1 | ||||||
Blagoveshchensk | |||||||||
Dynamo Barnaul | | Viktoria | 1:0 | ||||||
Barnaul | |||||||||
Dynamo Yakutsk | | Kuzbass | 3:2 | ||||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
Irtysh | | Sakhalin | 2:0 | ||||||
Tobolsk | |||||||||
Motor | | FK Mezhdurechensk | 2:0 | ||||||
Prokopyevsk | |||||||||
Samotlor-XXI | | SKA Khabarovsk | 1:0 (0:0) | ||||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
Tom | | Angara | 4:0 | ||||||
Tomsk | |||||||||
Torpedo Rubtsovsk | | Metallurg Krasnoyarsk | 2:1 | ||||||
Rubtsovsk | |||||||||
18:00 | Dynamo Omsk | | Selenga | 3:0 (2:0) | |||||
Omsk |
Day 9 | |||||||||
Anzhi-2 | | Spartak Alagir | 3:0 | ||||||
FK Derbent | | Spartak-Alaniya-D | 3:0 | ||||||
Dynamo-D Stavropol | | Dynamo Mahachkala | 2:1 | ||||||
Iriston | | Zhemchuzhina-D | 1:0 | ||||||
Kolos-D | | Olimp | 0:1 | ||||||
Lokomotiv Mineralnye Vody | | Beshtau | 1:0 | ||||||
Spartak-2 | | Torpedo Armavir | 1:0 | ||||||
Uralan-D | | Angusht | 1:1 | ||||||
Day 7 | |||||||||
Vympel | | Dynamo Sankt-Petersburg | 2:1 (1:0) | ||||||
Dynamo Bryansk | | Bulat | 1:1 (0:1) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Kristall Dyatkovo | | Metallurg Pikalevo | 3:0 (2:0) | ||||||
Neftyanik Yaroslavl | | Mashinostroitel Pskov | 1:1 (1:0) | ||||||
17:30 | Zenit-D | | Volochanin | 0:1 (0:0) | |||||
Saint Petersburg |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Turbostroitel | 24 | 16 | 5 | 3 | 34-12 | 53 | ||
2. | Dynamo Sankt-Petersburg | 24 | 15 | 4 | 5 | 39-17 | 49 | ||
3. | Neftyanik Yaroslavl | 24 | 12 | 6 | 6 | 32-17 | 42 | ||
4. | Mashinostroitel Pskov | 24 | 11 | 9 | 4 | 30-18 | 42 | ||
5. | Dynamo Bryansk | 24 | 11 | 8 | 5 | 32-16 | 41 | ||
6. | Bulat | 24 | 10 | 5 | 9 | 26-27 | 35 | ||
7. | Vympel | 24 | 9 | 6 | 9 | 24-23 | 33 | ||
8. | Spartak Kostroma | 24 | 7 | 7 | 10 | 26-30 | 28 | ||
9. | Kristall Dyatkovo | 24 | 8 | 3 | 13 | 21-41 | 27 | ||
10. | Volochanin | 24 | 7 | 4 | 13 | 22-34 | 25 |
Day 7 | |||||||||
16:00 | Metiznik | | Uralmash-D | 4:0 (4:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
17:00 | Trubnik | | Gornyak-Vanadiy | 0:1 (0:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
18:00 | Gazovik | | Gornyak | 1:2 (0:0) | |||||
Orenburg | |||||||||
18:00 | Dynamo-Gazovik-D | | Dynamo Perm | 3:2 (1:1) | |||||
Tyumen | |||||||||
18:00 | Energiya | | Sodovik | 3:0 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
18:30 | Amkar | | Agidel | 2:0 (2:0) | |||||
Perm |
Day 17 | |||||||||
Vélez Sársfield | | San Lorenzo de Almagro | 1:0 | ||||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
21:00 | |
19:00 | |
18:30 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
20:45 | |
18:00 | |
20:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
3:1 | |
2:1 | |
2:3 | |
2:1 | |
1:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:4 | |
1:2 | |
2:1 | |
3:2 aet | |
3:0 | |
2:1 | |
1:2 | |
2:3 | |
3:2 | |
0:2 | |
3:0 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:1 | |
0:0 | |
1:0 | |
2:1 | |
0:2 | |
0:0 | |
1:2 | |
2:2 | |
1:0 | |
2:3 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
1:2 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:1 | |
0:1 | |
2:0 | |
2:0 | |
4:2 | |
2:3 | |
3:1 | |
2:2 | |
18:00* | |
1:2 | |
0:3 | |
4:0 | |
1:4 | |
1:0 | |
2:2 | |
2:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |