09.07.1993 < | Football matches for 10.07.1993 | > 11.07.1993 |
Day 3 | |||||||||
Rapid Wien | | Halmstad | 2:0 | ||||||
Jantra | | Zawisza | 0:0 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Trelleborg | | Saarbrücken | 2:0 | ||||||
Rapid Bucureşti | | Lyngby | 2:4 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Lausanne | | Norrköping | 2:4 | ||||||
København | | Austria Wien | 0:1 | ||||||
Day 3 | |||||||||
AaB | | Maccabi Tel Aviv | 2:1 | ||||||
Häcken | | Slavia Praha | 0:3 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Tirol | | Slovan Bratislava | 2:2 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Aarhus | | Oţelul | 4:0 | ||||||
Austria Salzburg | | Young Boys | 0:2 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Dynamo Dresden | | Wiener SC | 1:0 | ||||||
Aarau | | Beitar | 2:2 | ||||||
Day 19 | |||||||||
Avtozapchast | | Baysachnr | 2:0 | ||||||
Baksan | |||||||||
Anzhi | | Kavkazkabel | 4:1 | ||||||
Makhachkala | |||||||||
Astrateks | | Kaspiy | 4:0 | ||||||
Astrakhan | |||||||||
Mashuk | | Druzhba | 1:1 | ||||||
Pyatigorsk |
Day 17 | |||||||||
Venets | | Torpedo Armavir | 3:0 | ||||||
Gulkevichi | |||||||||
Zvezda-Rus | | Avangard | 3:0 | ||||||
Gorodishche | |||||||||
Metallurg Krasny Sulin | | Rostselmash-D | 0:0 | ||||||
Krasny Sulin | |||||||||
Niva | | Kolos-2 | 2:0 | ||||||
Slavyansk-na-Kubani | |||||||||
SKA | | Kuban | 2:0 (0:0) | ||||||
Rostov-on-Don | |||||||||
Khimik Belorechensk | | Rotor-D | 0:1 | ||||||
Belorechensk | |||||||||
Shakhtyor Shakhty | | Istochnik | 0:3 | ||||||
Shakhty |
Day 17 | |||||||||
Don | | Arsenal | 0:2 (0:2) | ||||||
Novomoskovsk | |||||||||
Iskra | | Tekstilshchik | 2:0 | ||||||
Smolensk | |||||||||
Metallurg Stary Oskol | | Zavolzhye | 1:0 (0:0) | ||||||
Stary Oskol | |||||||||
Saranskexport | | Torpedo Pavlovo | 0:0 | ||||||
Saransk | |||||||||
Torpedo Arzamas | | Khimik Dzerzhinsk | 3:0 (1:0) | ||||||
Arzamas | |||||||||
Turbostroitel | | Spartak Tambov | 1:0 | ||||||
Kaluga | |||||||||
FK Oryol | | Zenit | 1:2 | ||||||
Orel | |||||||||
19:00 | Dynamo Bryansk | | Khimik Uvarovo | 2:1 (1:0) | |||||
Bryansk |
Day 17 | |||||||||
Bulat | | Zenit-2 | 0:0 | ||||||
Cherepovets | |||||||||
Prometey-Dynamo | | Lokomotiv Sankt-Petersburg | 1:2 | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Spartak Kostroma | | Volochanin | 4:1 | ||||||
Kostroma | |||||||||
FK Gatchina | | Progress Chernyahovsk | 2:0 (1:0) | ||||||
Gatchina | |||||||||
Spartak-Arktikbank | | Mashinostroitel | 1:2 | ||||||
Arkhangelsk | |||||||||
Erzi | | Vest | 1:0 | ||||||
Petrozavodsk | |||||||||
18:00 | Kraneks | | Trion-Volga | 1:1 (0:0) | |||||
Ivanovo |
Day 19 | |||||||||
Volga | | KDS Samrau | 0:1 (0:1) | ||||||
Balakovo | |||||||||
Gornyak Kachkanar | | KAMAZ-D | 1:0 | ||||||
Kachkanar | |||||||||
Devon | | Metallurg Novotroitsk | 1:0 (0:0) | ||||||
Tuymazy Spartak Stadium | |||||||||
Dynamo Perm | | Elektron Almetievsk | 2:1 | ||||||
Perm | |||||||||
Zarya | | Metiznik | 1:1 | ||||||
Samara | |||||||||
Sibir | | FK Vyatka | 2:0 (1:0) | ||||||
Kurgan | |||||||||
Sodovik | | Gazovik | 2:0 | ||||||
Sterlitamak | |||||||||
Uralelektromed | | Torpedo Izhevsk | 3:0 | ||||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
Energiya | | SKD | 0:1 (0:1) | ||||||
Chaykovsky | |||||||||
18:00 | KamAZavtocenter | | Azamat | 1:0 (0:0) | |||||
Naberezhnye Chelny |
Day 12 | |||||||||
Amur Blagoveshchensk | | Dynamo Kemerovo | 1:1 | ||||||
Blagoveshchensk | |||||||||
Amur Komsomolsk-na-Amure | | Shakhtyor Kiselyovsk | 1:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Angara | | Gornyak Gramoteino | 1:0 | ||||||
Angarsk | |||||||||
Lokomotiv Ussuriysk | | Torpedo Rubtsovsk | 0:1 | ||||||
Ussuriysk | |||||||||
Okean-D | | Dynamo Omsk | 1:1 | ||||||
Nakhodka | |||||||||
Shakhtyor Artyom | | Politekhnik-92 | 1:2 | ||||||
Artem |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |