16.10.1991 < | Football matches for 17.10.1991 | > 18.10.1991 |
Day 39 | |||||||||
Kapaz | | Vorskla | 3:1 (0:1) | ||||||
Gəncə | |||||||||
Torpedo Zaporozhye | | Goyazan | +:- | ||||||
Volyn | | Niva Ternopol | 2:0 (1:0) | ||||||
SKA | | Tighina | 0:0 | ||||||
Karabakh | | Kremen | +:- | ||||||
Sudostroitel | | Zarya Beltsy | 6:1 (2:1) | ||||||
KIM | | Dynamo Brest | 0:0 | ||||||
Vitebsk | |||||||||
16:00 | Galichina | | Torpedo Taganrog | 0:2 (0:2) | |||||
Drogobych Kranovshchik Stadium | |||||||||
18:30 | Dnepr | | Khimik Grodno | 1:0 (0:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
19:00 | Karpaty | | Zarya Lugansk | 2:0 (1:0) | |||||
Lviv | |||||||||
19:00 | Niva Vinnitsa | | Spartak | 2:1 (2:0) | |||||
Vinnytsia |
Day 40 | |||||||||
Torpedo Vladimir | | Lori | +:- | ||||||
Vladimir | |||||||||
Terek | | Tsement | 1:0 (0:0) | ||||||
Grozny | |||||||||
Zenit | | Torpedo Volzhskiy | 3:0 (2:0) | ||||||
Izhevsk | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Start | 2:1 (1:1) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Torpedo Ryazan | | Ararat-2 | +:- | ||||||
Ryazan | |||||||||
Zvezda Perm | | Lada | 4:0 (1:0) | ||||||
Perm | |||||||||
Gastello | | Krylya Sovetov | 3:1 (2:1) | ||||||
Ufa | |||||||||
14:30 | Nart | | Druzhba | 2:2 (1:0) | |||||
Cherkessk Nart Stadium | |||||||||
18:00 | KAMAZ | | APK | 4:0 (2:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
18:30 | Metallurg | | Sokol | 4:3 (1:1) | |||||
Lipetsk |
Day 38 | |||||||||
Okean | | Surkhan | +:- | ||||||
Nakhodka | |||||||||
Zvezda Irkutsk | | Kasansayets | 4:0 (2:0) | ||||||
Irkutsk | |||||||||
15:00 | Vostok | | Khimik Zhambyl | 1:0 (0:0) | |||||
Ust-Kamenogorsk | |||||||||
15:30 | Zhetysu | | Shakhtyor | 2:4 (0:1) | |||||
Taldy-Kurgan | |||||||||
16:00 | Sakhalin | | Nuravshon | 1:3 (0:0) | |||||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||||
17:00 | Dynamo Barnaul | | Avtomobilist | 2:0 (1:0) | |||||
Barnaul | |||||||||
17:00 | Ekibastuzets | | Meliorator | 1:1 (0:0) | |||||
Ekibastuz | |||||||||
18:00 | Amur | | Vahsh | 3:0 (2:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
18:30 | Tselinnik | | Kopet-dag | 0:0 | |||||
Tselinograd | |||||||||
19:00 | Kuzbass | | Sogdiana | 3:1 (2:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
19:00 | Traktor | | Alga | 1:1 (0:0) | |||||
Pavlodar |
Umid | | Naryn | 1:0 | ||||||
Shakhrikhanets | | Gulistonchi | 3:1 | ||||||
Maroqand | | Konchi | 1:0 | ||||||
Regar | | Zarafshan | +:- | ||||||
Nebitchi | | Traktor | 3:0 | ||||||
Akhal | | Chirchik | 2:0 | ||||||
Yangier | | Kimegar | 0:1 | ||||||
Sverdlovets | | Navruz | 1:0 | ||||||
Geolog | | Kuruvchi | 1:0 | ||||||
Turtkulchi | | Khudzand | 1:1 | ||||||
Day 10 | |||||||||
Lietuvos Makabi | | Sakalas | 0:0 | ||||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:15 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |