10.07.1990 < | Football matches for 11.07.1990 | > 12.07.1990 |
Day 4 | |||||||||
Xamax | | Sparta Praha | 0:1 | ||||||
Lyngby | | Admira Wacker | 4:2 | ||||||
Day 4 | |||||||||
Swarovski Tirol | | St.Gallen | 1:1 | ||||||
Day 4 | |||||||||
Vejle | | Norrköping | 2:2 | ||||||
MTK | | Slovan Bratislava | 0:2 | ||||||
Day 4 | |||||||||
Malmö | | Bohemians Praha | 1:0 | ||||||
Energie | | Kaiserslautern | 4:0 | ||||||
Day 4 | |||||||||
GAIS | | Brondby Kobenhavn | 3:2 | ||||||
Hansa | | Karlsruher | 2:1 | ||||||
Day 4 | |||||||||
Bayer 05 | | Grasshopper | 2:2 | ||||||
Berlin | | Olimpija Ljubljana | 1:1 | ||||||
Day 14 | |||||||||
CSKA | | Chernomorets | 2:0 (1:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Pamir | | Dynamo Moscow | 2:0 (1:0) | ||||||
Dushanbe |
Day 21 | |||||||||
18:30 | Lokomotiv Gorkiy | | Nistru | 1:3 (0:1) | |||||
Gorky | |||||||||
18:30 | Fakel | | Metallurg | 1:0 (1:0) | |||||
Voronezh | |||||||||
18:30 | Dynamo Stavropol | | Zenit | 1:0 (0:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
19:00 | Rostselmash | | Neftchi | 1:1 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
19:00 | Kuzbass | | Tiras | 1:0 (0:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
19:30 | Kotaik | | Spartak | 2:2 (2:2) | |||||
Yerevan |
Day 21 | |||||||||
Bukovina | | Dynamo Brest | 1:0 (1:0) | ||||||
Chernivtsi | |||||||||
Karpaty | | Volyn | 1:0 (0:0) | ||||||
Lviv | |||||||||
Niva Ternopol | | Galichina | 2:2 | ||||||
Niva Vinnitsa | | Khimik Grodno | 2:0 (2:0) | ||||||
Vinnytsia | |||||||||
Zakarpatye | | Shirak | 2:0 | ||||||
18:00 | Vorskla | | SKA Odessa | 1:1 (0:1) | |||||
Poltava | |||||||||
18:30 | Daugava | | Spartak Nalchik | 0:0 | |||||
Rīga | |||||||||
18:30 | Dnepr | | Zarya Lugansk | 0:2 (0:1) | |||||
Mogilev | |||||||||
19:00 | Kremen | | Zarya Beltsy | 0:0 | |||||
Kremenchuk | |||||||||
19:00 | Iskra | | Start | 2:1 (2:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
19:00 | Baltika | | Lori | 0:0 | |||||
Kaliningrad |
Day 21 | |||||||||
Gastello | | Terek | 0:2 (0:0) | ||||||
Ufa | |||||||||
18:00 | Torpedo Vladimir | | Kapaz | 0:2 (0:2) | |||||
Vladimir | |||||||||
18:30 | Torpedo Ryazan | | Goyazan | 1:0 (1:0) | |||||
Ryazan | |||||||||
18:30 | Zvezda Perm | | Tekstilshchik | 0:0 | |||||
Perm | |||||||||
18:30 | Zenit | | Volgar | 2:1 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
18:30 | Zarya Kaluga | | Druzhba | 0:0 | |||||
Kaluga | |||||||||
19:00 | Uralmash | | Torpedo Volzhskiy | 1:0 (1:0) | |||||
Sverdlovsk | |||||||||
19:00 | Krylya Sovetov | | Mashuk | 4:1 (2:1) | |||||
Kuybyshev | |||||||||
19:00 | Dynamo Bryansk | | Tsement | 3:2 (2:1) | |||||
Bryansk | |||||||||
19:00 | Sokol | | Nart | 3:0 (1:0) | |||||
Saratov |
Day 17 | |||||||||
Tighina | | Khimik Dzerzhinsk | 2:0 (0:0) | ||||||
Znamya Truda | | Torgmash | 2:1 (0:0) | ||||||
Gomselmash | | Znamya | 1:2 (1:1) | ||||||
Gomel | |||||||||
Spartak Oryol | | Salyut | 3:1 | ||||||
Oryol | |||||||||
Kuban | | Oka | 2:0 (1:0) | ||||||
Baranikovsky | |||||||||
18:30 | Arsenal | | Avangard Kursk | 3:1 (1:0) | |||||
Tula |
Day 1 | |||||||||
Operário (Campo Grande) | | Goiás (Goiânia) | 0:1 (0:1) | ||||||
Campo Grande | |||||||||
Rio Negro (Manaus) | | Atlético (Belo Horizonte) | 0:1 (0:0) | ||||||
Manaus | |||||||||
Santa Cruz (Recife) | | Remo (Belém) | 0:0 | ||||||
Recife |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
20:00 | |
21:00 | |
19:00 | |
18:30 | |
20:30 | |
20:00 | |
20:00 | |
20:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
20:45 | |
18:00 | |
20:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:45 | |
Local time | |
0:0 | |
3:1 | |
2:1 | |
2:3 | |
2:1 | |
1:2 | |
0:2 | |
0:1 | |
0:4 | |
1:2 | |
2:1 | |
3:2 aet | |
3:0 | |
2:1 | |
1:2 | |
2:3 | |
3:2 | |
0:2 | |
3:0 | |
1:2 | |
1:1 | |
1:1 | |
0:0 | |
1:0 | |
2:1 | |
0:2 | |
0:0 | |
1:2 | |
2:2 | |
1:0 | |
2:3 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
1:2 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:1 | |
0:1 | |
2:0 | |
2:0 | |
4:2 | |
2:3 | |
3:1 | |
2:2 | |
18:00* | |
1:2 | |
0:3 | |
4:0 | |
1:4 | |
1:0 | |
2:2 | |
2:0 | |
1:1 | |
0:1 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 25.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 25.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |