20.07.1987 < | Football matches for 21.07.1987 | > 22.07.1987 |
Day 1 | |||||||||
Alajuelense | | River Plate | 0:0 | ||||||
Alajuela |
Day 17 | |||||||||
19:00 | Krylya Sovetov | | Lokomotiv | 2:1 (0:1) | |||||
Kuybyshev | |||||||||
Day 13 | |||||||||
Metallurg | | Zarya | 4:0 (2:0) | ||||||
Zaporizhia |
Day 17 | |||||||||
Zorkiy | | Krasnaya Presnya | 3:2 | ||||||
Krasnogorsk | |||||||||
Znamya Truda | | Tekstilshchik Ivanovo | 1:1 (0:1) | ||||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
Volga | | Saturn | 2:2 (1:1) | ||||||
Kalinin | |||||||||
Dynamo-2 | | Iskra | 1:2 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
18:00 | Torpedo Vladimir | | Volzhanin | 2:0 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
18:30 | Spartak Kostroma | | Sapfir | 1:2 (1:1) | |||||
Kostroma | |||||||||
18:30 | Dynamo Vologda | | SK EShVSM | 4:0 (2:0) | |||||
Vologda | |||||||||
19:00 | Zarya Kaluga | | Arsenal | 2:2 (1:1) | |||||
Kaluga |
Day 17 | |||||||||
Uralmash | | Zenit | 1:0 (0:0) | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Khimik Dzerzhinsk | | Gastello | 1:0 (1:0) | ||||||
Dzerzhinsk | |||||||||
Uralets | | Turbina | 2:0 | ||||||
Lokomotiv Gorkiy | | Metallurg Magnitogorsk | 0:0 | ||||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
Druzhba Yoshkar-Ola | | Stal | 2:1 (0:0) | ||||||
Yoshkar-Ola | |||||||||
Torpedo Kurgan | | Torpedo Tolyatti | 1:1 (0:0) | ||||||
Kurgan | |||||||||
18:30 | Lokomotiv Chelyabinsk | | Svetotechnika | 1:0 (1:0) | |||||
Chelyabinsk |
Day 17 | |||||||||
Uralan | | Druzhba Maykop | 3:0 (1:0) | ||||||
Elista | |||||||||
Start | | Mashuk | 0:1 (0:1) | ||||||
Lokomotiv Mineralnye Vody | | Torpedo Taganrog | 1:1 | ||||||
Volgar | | Tsement | 0:1 | ||||||
18:30 | Terek | | Dynamo Makhachkala | 2:1 | |||||
Grozny | |||||||||
19:00 | Kuban | | Atommash | 1:1 | |||||
Krasnodar | |||||||||
19:00 | Sokol | | Spartak Nalchik | 2:0 (1:0) | |||||
Saratov |
Day 13 | |||||||||
Amur Komsomolsk-na-Amure | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 2:1 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Lokomotiv Chita | | Amur Blagoveshchensk | 1:0 (0:0) | ||||||
Chita | |||||||||
Chkalovets | | Dynamo Barnaul | 2:0 (1:0) | ||||||
Novosibirsk | |||||||||
Okean Nakhodka | | Metallurg Novokuznetsk | 1:2 | ||||||
Nakhodka | |||||||||
Luch | | Manometr | 1:0 | ||||||
Vladivostok | |||||||||
19:00 | SKA Khabarovsk | | Zvezda Irkutsk | 1:0 (0:0) | |||||
Khabarovsk |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | SKA Khabarovsk | 28 | 21 | 3 | 4 | 39-14 | 45 | ||
2. | Irtysh | 28 | 19 | 5 | 4 | 53-23 | 43 | ||
3. | Metallurg Novokuznetsk | 28 | 15 | 5 | 8 | 42-27 | 35 | ||
4. | Dynamo Barnaul | 28 | 13 | 9 | 6 | 50-24 | 35 | ||
5. | Zvezda Irkutsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 37-23 | 31 | ||
6. | Amur Blagoveshchensk | 28 | 11 | 7 | 10 | 19-20 | 29 | ||
7. | Amur Komsomolsk-na-Amure | 28 | 11 | 6 | 11 | 32-35 | 28 | ||
8. | Lokomotiv Chita | 28 | 10 | 7 | 11 | 30-36 | 27 | ||
9. | Chkalovets | 28 | 9 | 8 | 11 | 27-30 | 26 | ||
10. | Manometr | 28 | 8 | 8 | 12 | 18-21 | 24 |
Day 17 | |||||||||
Tekstilshchik Tiraspol | | Dnepr | 2:0 (0:0) | ||||||
Tiraspol | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Vityaz | 4:1 (1:0) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Spartak Oryol | | Zveinieks | 1:0 (0:0) | ||||||
Oryol | |||||||||
Spartak Tambov | | Dynamo Leningrad | 2:1 | ||||||
Tambov | |||||||||
18:30 | Avangard Kursk | | Atlantas | 3:2 | |||||
Kursk | |||||||||
19:00 | Baltika | | Zarya Beltsy | 5:0 (4:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
19:00 | Gomselmash | | Dynamo Brest | 1:1 (0:0) | |||||
Gomel |
Vorskla | | SKA Odessa | 1:1 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Admira/Wacker | | Sturm | 0:1 | ||||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
GAK | | Swarovski Tirol | 2:0 | ||||||
Graz GAK-Platz | |||||||||
LASK | | Austria Wien | 2:1 | ||||||
Linz | |||||||||
Mödling | | Wiener Sport-Club | 1:1 | ||||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
First Vienna | | Austria Klagenfurt | 3:0 | ||||||
Wien | |||||||||
Rapid | | VOEST | 2:1 | ||||||
Wien |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |