10.05.1986 < | Football matches for 11.05.1986 | > 12.05.1986 |
Italy | | China | 2:0 (2:0) | ||||||
Napoli | |||||||||
FRG | | Yugoslavia | 1:1 (0:1) | ||||||
Bochum |
Day 2 | |||||||||
Bolívar | | Universidad Técnica | 2:1 (2:0) | ||||||
La Paz |
Day 10 | |||||||||
18:00 | Rostselmash | | Pamir | 4:2 (3:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
18:00 | Kotaik | | Dynamo Batumi | 0:1 (0:0) | |||||
Abovyan | |||||||||
18:30 | Guria | | Spartak | 5:2 (2:0) | |||||
Lanchkhuti | |||||||||
18:30 | Iskra | | Fakel | 0:1 (0:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
18:30 | Dynamo Stavropol | | Pakhtakor | 0:1 (0:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
18:30 | Shinnik | | Lokomotiv | 1:0 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
19:00 | Rotor | | SKA Karpaty | 2:0 (1:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
19:00 | Kuzbass | | Kuban | 0:0 | |||||
Kemerovo | |||||||||
19:00 | SKA Khabarovsk | | SKA Rostov-on-Don | 1:1 (1:1) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
19:00 | CSKA | | Nistru | 4:0 (2:0) | |||||
Moscow |
Day 2 | |||||||||
Okean Nakhodka | | Luch | 0:0 | ||||||
Nakhodka | |||||||||
Amur Komsomolsk-na-Amure | | Irtysh | 1:1 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Geolog Tumen | 26 | 16 | 9 | 1 | 47-20 | 41 | ||
2. | Irtysh | 26 | 16 | 8 | 2 | 51-20 | 40 | ||
3. | Dynamo Barnaul | 26 | 14 | 6 | 6 | 53-26 | 34 | ||
4. | Zvezda Irkutsk | 26 | 13 | 5 | 8 | 39-31 | 31 | ||
5. | Okean Nakhodka | 26 | 8 | 11 | 7 | 23-21 | 27 | ||
6. | Amur Blagoveshchensk | 26 | 8 | 9 | 9 | 16-20 | 25 | ||
7. | Torpedo Rubtsovsk | 26 | 8 | 8 | 10 | 31-38 | 24 | ||
8. | Metallurg Novokuznetsk | 26 | 10 | 3 | 13 | 32-39 | 23 | ||
9. | Lokomotiv Chita | 26 | 6 | 10 | 10 | 16-29 | 22 | ||
10. | Selenga | 26 | 8 | 5 | 13 | 22-34 | 21 |
Day 7 | |||||||||
Lokomotiv Samtredia | | Kolkhozchi | 1:0 | ||||||
Meshakhte | | Gyandzhlik | 2:1 | ||||||
Day 38 | |||||||||
15:00 | Bayreuth | | Hessen | 1:0 | |||||
Bayreuth | |||||||||
15:00 | Blau-Weiß | | Tennis Borussia | 1:2 | |||||
Berlin | |||||||||
15:00 | Wattenscheid | | Arminia | 1:2 | |||||
Bochum | |||||||||
15:00 | Viktoria | | Stuttgarter Kickers | 1:1 | |||||
Aschaffenburg | |||||||||
15:00 | Darmstadt 98 | | Homburg | 0:2 | |||||
Darmstadt | |||||||||
15:00 | Duisburg | | Eintracht | 1:3 | |||||
Duisburg | |||||||||
15:00 | Karlsruher | | Fortuna | 2:2 | |||||
Karlsruhe | |||||||||
15:00 | Osnabrück | | Rot-Weiß | 1:2 | |||||
Osnabrück | |||||||||
15:00 | Freiburg | | Union | 3:1 | |||||
Freiburg im Breisgau |
Day 4 | |||||||||
Start | | Lillestrøm | 2:0 | ||||||
Tromsø | | Mjøndalen | 1:2 | ||||||
Rosenborg | | Vålerengen | 1:2 | ||||||
Ham-Kam | | Kongsvinger | 2:1 | ||||||
Molde | | Viking | 2:0 | ||||||
Bryne | | Strømmen | 4:1 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Belgrano | | Newell's Old Boys | 1:3 | ||||||
Boca Juniors | | Olimpo | 1:1 | ||||||
Español | | Ferro Carril Oeste | 0:0 | ||||||
Vélez Sársfield | | San Lorenzo de Almagro | 1:1 | ||||||
Day 6 | |||||||||
Newcastle Rosebud United | | Wollongong City Wolves | 0:1 | ||||||
Newcastle |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sydney Croatia | 22 | 14 | 4 | 4 | 43-18 | 32 | ||
2. | Sydney Olympic | 22 | 9 | 9 | 4 | 33-22 | 27 | ||
3. | Saint George Saints | 22 | 11 | 5 | 6 | 33-29 | 27 | ||
4. | Marconi Fairfield | 22 | 9 | 7 | 6 | 35-22 | 25 | ||
5. | Sydney City | 22 | 8 | 8 | 6 | 36-27 | 24 | ||
6. | Newcastle Rosebud United | 22 | 9 | 6 | 7 | 36-33 | 24 | ||
7. | APIA Leichhardt | 22 | 9 | 6 | 7 | 25-23 | 24 | ||
8. | Wollongong City Wolves | 22 | 9 | 5 | 8 | 26-25 | 23 | ||
9. | Blacktown City | 22 | 8 | 4 | 10 | 24-36 | 20 | ||
10. | Canberra City | 22 | 5 | 6 | 11 | 21-27 | 16 |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |