01.06.1985 < | Football matches for 2.06.1985 | > 03.06.1985 |
Day 7 | |||||||||
Ireland | | Switzerland | 3:0 (2:0) | ||||||
Dublin |
Day 1 | |||||||||
16:50 | Argentina XI | | Thailand | 1:0 | |||||
Seoul |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Aurora | | Hotels Internacional | 3:0 | 0:0 | 3:0 | ||||
Ciudad de Guatemala |
Day 1 | |||||||||
Jong Holland | | Transvaal | 0:0 | ||||||
Willemstad |
Day 9 | |||||||||
Spartak Ryazan | | Dynamo Bryansk | 2:2 (1:1) | ||||||
Ryazan | |||||||||
SK FShM | | Zarya Kaluga | 2:2 (0:0) | ||||||
Saturn | | Stroitel | 0:0 | ||||||
Andropov | |||||||||
Dynamo Kashira | | Arsenal | 0:1 (0:0) | ||||||
Kashira | |||||||||
18:00 | Torpedo Vladimir | | Volzhanin | 2:1 (1:1) | |||||
Vladimir | |||||||||
18:30 | Spartak Kostroma | | Dynamo Vologda | 0:0 | |||||
Kostroma |
Day 7 | |||||||||
Uralmash | | Zvezda Perm | 0:1 (0:1) | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Gastello | | Zenit | 2:0 (0:0) | ||||||
Ufa | |||||||||
Rubin | | Druzhba Yoshkar-Ola | 2:1 | ||||||
Khimik Dzerzhinsk | | Lokomotiv Chelyabinsk | 3:0 (2:0) | ||||||
Dzerzhinsk | |||||||||
Svetotechnika | | Stal | 4:0 (3:0) | ||||||
Saransk | |||||||||
18:00 | Uralets | | Dynamo Kirov | 0:1 | |||||
Nizhny Tagil | |||||||||
18:30 | Torpedo Tolyatti | | Turbina | 1:0 | |||||
Tolyatti |
Day 7 | |||||||||
Druzhba Maykop | | Tsement | 1:1 | ||||||
Maykop | |||||||||
Volgar | | Atommash | 3:2 | ||||||
Astrakhan | |||||||||
Torpedo Volzhskiy | | Spartak Nalchik | 2:2 (0:1) | ||||||
Volzhsky | |||||||||
18:00 | Rostselmash | | Mashuk | 1:1 | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
18:00 | Torpedo Taganrog | | Nart | 4:1 | |||||
Taganrog | |||||||||
18:00 | Salyut | | Strela | 1:0 | |||||
Belgorod | |||||||||
19:00 | Sokol | | Terek | 3:0 | |||||
Saratov |
Day 7 | |||||||||
Sport | | Zveinieks | 2:1 | ||||||
Tallinn | |||||||||
Spartak Oryol | | Avangard Kursk | 1:0 (0:0) | ||||||
Oryol | |||||||||
Dynamo Leningrad | | Atlantas | 1:2 (1:0) | ||||||
Leningrad | |||||||||
17:00 | Khimik Grodno | | Dnepr | 2:2 (2:0) | |||||
Grodno | |||||||||
17:00 | Baltika | | Vityaz | 1:0 (1:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
18:00 | Gomselmash | | Metallurg Lipetsk | 1:1 (0:0) | |||||
Gomel | |||||||||
19:00 | Dynamo Brest | | Spartak Tambov | 0:0 | |||||
Brest |
Day 37 | |||||||||
15:00 | Alemannia | | Saarbrücken | 1:1 | |||||
Aachen | |||||||||
15:00 | Wattenscheid | | Stuttgarter Kickers | 2:4 | |||||
Bochum | |||||||||
15:00 | Hertha | | Bürstadt | 1:1 | |||||
Berlin | |||||||||
15:00 | Hessen | | Hannover 96 | 2:2 | |||||
Kassel | |||||||||
15:00 | Darmstadt 98 | | Nürnberg | 0:4 | |||||
Darmstadt | |||||||||
15:00 | Rot-Weiß | | Kickers Offenbach | 2:1 | |||||
Oberhausen | |||||||||
15:00 | Sankt Pauli | | Blau-Weiß | 1:0 | |||||
Hamburg | |||||||||
15:00 | Ulm 1846 | | Fortuna | 4:4 | |||||
Ulm | |||||||||
15:00 | Union | | Freiburg | 3:1 | |||||
Solingen | |||||||||
15:00 | Homburg | | Duisburg | 3:0 | |||||
Homburg |
Day 7 | |||||||||
Molde | | Rosenborg | 0:2 | ||||||
Lillestrøm | | Kongsvinger | 1:1 | ||||||
Moss | | Brann | 1:2 | ||||||
Start | | Bryne | 3:2 | ||||||
Day 30 | |||||||||
Varzim | | Académica | 2:4 (1:2) | ||||||
Póvoa de Varzim | |||||||||
Belenenses | | Benfica | 0:3 (0:2) | ||||||
Lisboa | |||||||||
Vizela | | Boavista | 0:2 (0:0) | ||||||
Guimarães | |||||||||
Salgueiros | | Farense | 3:1 (0:0) | ||||||
Porto | |||||||||
Portimonense | | Porto | 1:3 (0:0) | ||||||
Portimão | |||||||||
Braga | | Rio Ave | 1:1 (0:1) | ||||||
Braga | |||||||||
Penafiel | | Vitória Guimarães | 1:0 (0:0) | ||||||
Penafiel | |||||||||
Sporting | | Vitória Setubal | 4:0 (3:0) | ||||||
Lisboa |
Day 13 | |||||||||
Inter Monaro | | Blacktown City | 2:1 | ||||||
Queanbeyan |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sydney City | 22 | 15 | 5 | 2 | 42-19 | 35 | ||
2. | Sydney Croatia | 22 | 14 | 5 | 3 | 50-22 | 33 | ||
3. | Marconi Fairfield | 22 | 11 | 7 | 4 | 44-23 | 29 | ||
4. | Sydney Olympic | 22 | 12 | 3 | 7 | 29-25 | 27 | ||
5. | Saint George Saints | 22 | 7 | 8 | 7 | 31-26 | 22 | ||
6. | Canberra Arrows | 22 | 8 | 6 | 8 | 33-35 | 22 | ||
7. | Inter Monaro | 22 | 7 | 6 | 9 | 29-37 | 20 | ||
8. | Blacktown City | 22 | 7 | 4 | 11 | 30-34 | 18 | ||
9. | APIA Leichhardt | 22 | 7 | 2 | 13 | 20-34 | 16 | ||
10. | Wollongong City Wolves | 22 | 5 | 6 | 11 | 29-46 | 16 |
Day 13 | |||||||||
South Melbourne Hellas | | Preston Makedonia | 3:0 | ||||||
Melbourne | |||||||||
Melbourne Croatia | | Sunshine George Cross | 1:1 | ||||||
Melbourne | |||||||||
Footscray JUST | | Heidelberg United | 3:3 | ||||||
Melbourne Schintler Reserve | |||||||||
Green Gully | | Brunswick United Juventus | 0:2 | ||||||
Melbourne | |||||||||
West Adelaide Hellas | | Brisbane Lions | 5:3 | ||||||
Adelaide | |||||||||
Brisbane City | | Adelaide City | 2:1 | ||||||
Brisbane |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | South Melbourne Hellas | 22 | 14 | 5 | 3 | 39-21 | 33 | ||
2. | Brunswick United Juventus | 22 | 11 | 7 | 4 | 33-19 | 29 | ||
3. | Heidelberg United | 22 | 10 | 7 | 5 | 29-17 | 27 | ||
4. | Preston Makedonia | 22 | 9 | 6 | 7 | 30-28 | 24 | ||
5. | Melbourne Croatia | 22 | 9 | 6 | 7 | 29-21 | 24 | ||
6. | Sunshine George Cross | 22 | 8 | 7 | 7 | 25-22 | 23 | ||
7. | Brisbane Lions | 22 | 9 | 4 | 9 | 29-29 | 22 | ||
8. | Green Gully | 22 | 6 | 6 | 10 | 24-29 | 18 | ||
9. | Adelaide City | 22 | 6 | 6 | 10 | 29-35 | 18 | ||
10. | West Adelaide Hellas | 22 | 6 | 5 | 11 | 24-37 | 17 |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |