01.10.1981 < | Football matches for 2.10.1981 | > 03.10.1981 |
Deportivo Cali | | Flamengo | 0:1 (0:1) | ||||||
Santiago de Cali |
Day 38 | |||||||||
Shinnik | | Traktor | 2:0 (1:0) | ||||||
Yaroslavl | |||||||||
Pamir | | Spartak Ordzhonikidze | 2:0 (2:0) | ||||||
Dushanbe | |||||||||
18:30 | Spartak Kostroma | | Kuzbass | 2:1 (1:0) | |||||
Kostroma |
Day 32 | |||||||||
Znamya Truda | | Tekstilshchik | 4:1 | ||||||
Lokomotiv Kaluga | | FShM | 2:1 | ||||||
Kaluga | |||||||||
Moskvich | | Volzhanin | 1:3 | ||||||
16:30 | Sever | | Stroitel | 1:1 | |||||
Murmansk | |||||||||
18:00 | TOZ | | Spartak Ryazan | 1:2 (1:2) | |||||
Tula | |||||||||
18:30 | Dynamo Vologda | | Dynamo Leningrad | 2:2 (0:0) | |||||
Vologda | |||||||||
19:00 | Baltika | | Volga Kalinin | 2:1 (1:0) | |||||
Kaliningrad |
Day 32 | |||||||||
16:30 | Stal | | Krylya Sovetov | 1:0 (0:0) | |||||
Cheboksary | |||||||||
17:30 | Dynamo Kirov | | Turbina | 2:0 | |||||
Kirov | |||||||||
18:00 | Zenit | | Sokol | 2:2 | |||||
Izhevsk | |||||||||
18:00 | Druzhba Yoshkar-Ola | | Gastello | 2:1 | |||||
Yoshkar-Ola | |||||||||
18:00 | Torpedo Vladimir | | Lokomotiv Chelyabinsk | 1:1 (0:1) | |||||
Vladimir | |||||||||
18:30 | Rubin | | Torpedo Tolyatti | 1:1 | |||||
Kazan | |||||||||
18:30 | Svetotechnika | | Gazovik | 2:0 (1:0) | |||||
Saransk |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Dynamo Kirov | 32 | 22 | 6 | 4 | 62-24 | 50 | ||
2. | Lokomotiv Chelyabinsk | 32 | 16 | 10 | 6 | 44-26 | 42 | ||
3. | Zenit | 32 | 15 | 9 | 8 | 52-31 | 39 | ||
4. | Khimik Dzerzhinsk | 32 | 15 | 6 | 11 | 42-34 | 36 | ||
5. | Rubin | 32 | 14 | 8 | 10 | 46-30 | 36 | ||
6. | Druzhba Yoshkar-Ola | 32 | 13 | 9 | 10 | 38-42 | 35 | ||
7. | Krylya Sovetov | 32 | 11 | 13 | 8 | 41-26 | 35 | ||
8. | Torpedo Tolyatti | 32 | 13 | 7 | 12 | 52-50 | 33 | ||
9. | Svetotechnika | 32 | 10 | 11 | 11 | 31-37 | 31 | ||
10. | Turbina | 32 | 10 | 11 | 11 | 33-41 | 31 |
Day 32 | |||||||||
Tsement | | Spartak Nalchik | 3:1 (2:0) | ||||||
Novorossiysk | |||||||||
Salyut | | Dynamo Makhachkala | 1:0 | ||||||
Druzhba Maykop | | Mashuk | 2:2 | ||||||
Spartak Tambov | | Uralan | 1:1 | ||||||
Avangard Kursk | | Terek | 3:1 (3:1) | ||||||
Kursk | |||||||||
Torpedo Volzhskiy | | Volgar | 1:2 | ||||||
Atommash | | Rostselmash | 1:1 | ||||||
Day 32 | |||||||||
Angara | | Irtysh | 0:0 | ||||||
Uralmash | | Manometr | 4:2 (1:0) | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Zvezda Perm | | Chkalovets | 2:0 | ||||||
Perm | |||||||||
Lokomotiv Ulan-Ude | | Dynamo Barnaul | 0:1 | ||||||
Ulan-Ude | |||||||||
Amur Komsomolsk-na-Amure | | Luch | 1:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
13:00 | Uralets Nizhniy Tagil | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 3:2 (0:2) | |||||
Nizhny Tagil | |||||||||
18:30 | Amur Blagoveshchensk | | Torpedo Rubtsovsk | 3:1 | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
18:30 | Zvezda Irkutsk | | Fakel | 2:0 | |||||
Irkutsk |
Day 3 | |||||||||
Daugava | | Khimik Grodno | 1:3 (0:2) | ||||||
Jūrmala | |||||||||
Dnepr Mogilyov | | Avtomobilist Tiraspol | 4:0 (2:0) | ||||||
Mogilev |
Day 8 | |||||||||
VOEST | | Admira/Wacker | 1:3 | ||||||
Linz | |||||||||
Wiener Sport-Club | | Casino | 2:2 | ||||||
Wien |
Day 9 | |||||||||
20:00 | Fortuna | | Karlsruher | 2:0 (0:0) | |||||
Düsseldorf | |||||||||
20:00 | Bochum | | Duisburg | 2:2 (2:0) | |||||
Bochum |
Day 12 | |||||||||
Nancy-Lorraine | | Paris Saint-Germain | 0:0 | ||||||
Now in database:
|
05.12.2023 current |
15:00 | |
21:00 | |
22:00 | |
15:00 | |
16:30 | |
16:30 | |
19:00 | |
12:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
19:30 | |
13:00* | |
15:30* | |
18:00* | |
* | |
* | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
* | |
14:00 | |
16:30 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
14:30 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
15:30 | |
19:30 | |
16:30 | |
18:45 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
14:00 | |
16:15 | |
18:30 | |
21:00 | |
12:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:45 | |
12:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
15:30 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:30 | |
15:00 | |
17:30 | |
17:00 | |
21:00 | |
14:50 | |
17:00 | |
19:30 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
14:00 | |
14:00 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
19:30 | |
20:30 | |
17:30 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |