30.09.1950 < | Football matches for 1.10.1950 | > 02.10.1950 |
Day 29 | |||||||||
VVS | | Dynamo Kiev | 2:0 (2:0) | ||||||
Moscow |
DO (Sverdlovsk) | | Spartak (Vilnius) | 5:1 (1:1) | ||||||
Sverdlovsk | |||||||||
Trudovye Rezervy (Baku) | | Dynamo (Leningrad) | 3:3 aet | ||||||
Kirovakan team (Kirovakan) | | Dzerzhinets (Chelyabinsk) | 0:1 (0:1) | ||||||
Kirovakan | |||||||||
Mashinostroitel Factory (Tambov) | | Lokomotiv (Kharkov) | 1:7 | ||||||
Tambov | |||||||||
DO (Tbilisi) | | CDKA-2 (Moscow) | 5:3 aet (1:1, 3:3) | ||||||
Tbilisi |
Metallurg (Zaporozhye) | | Lokomotiv (Petrozavodsk) | 5:0 | ||||||
Zaporizhia | |||||||||
Burevestnik (Bendery) | | Dynamo (Minsk) | 1:7 | ||||||
Bendery | |||||||||
DO (Novosibirsk) | | Spartak (Ashkhabad) | 5:0 (3:0) | ||||||
Novosibirsk | |||||||||
Dynamo-2 (Leningrad) | | VMS (Moscow) | 1:7 (1:2) | ||||||
Leningrad |
Makharadze team (Makharadze) | | Dynamo (Yerevan) | 0:3 | ||||||
Macharadze | |||||||||
Traktor (Taganrog) | | Spartak (Tbilisi) | 2:1 (1:1) | ||||||
Taganrog |
Day 7 | |||||||||
Admira | | FAC | 2:2 | ||||||
Wien | |||||||||
Sturm | | Wiener Sport-Club | 2:2 | ||||||
Graz | |||||||||
Vorwärts | | Elektra | 3:0 | ||||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
First Vienna | | Rapid | 0:9 | ||||||
Wien |
Day 7 | |||||||||
15:30 | Turbine Erfurt | | Lichtenberg 1947 | 4:0 | |||||
15:30 | Aktivist | | Union Oberschöneweide | 3:1 | |||||
15:30 | Chemie | | Rotation Babelsberg | 2:1 | |||||
15:30 | Lokomotive | | Motor Gera | 3:4 | |||||
15:30 | Motor Zwickau | | Stahl Thale | 4:1 | |||||
15:30 | Pankow | | Fortschritt | 1:3 | |||||
15:30 | Rotation Dresden | | Volkspolizei | 0:3 | |||||
15:30 | Turbine Halle | | Motor Dessau | 3:0 | |||||
15:30 | Stahl Altenburg | | Turbine Weimar | 2:0 | |||||
Day 4 | |||||||||
Málaga | | Deportivo La Coruna | 4:2 (4:2) | ||||||
Real Santander | | Athlético Bilbao | 1:0 (0:0) | ||||||
Español | | Alcoyano | 5:3 (2:2) | ||||||
Celta de Vigo | | Sevilla | 3:0 (0:0) | ||||||
Real Madrid | | Valencia | 3:2 (3:1) | ||||||
Real Murcia | | Barcelona | 3:2 (2:0) | ||||||
Real Sociedad | | Lleida | 2:0 (2:0) | ||||||
Real Valladolid | | Atlético Madrid | 3:3 (2:3) | ||||||
Day 7 | |||||||||
Viking | | Sandefjord | 2:3 | ||||||
Lisleby | | Vålerengen | 3:5 | ||||||
Day 20 | |||||||||
Unia | | Stal | 4:0 | ||||||
Day 14 | |||||||||
Kolejarz Warszawa | | Związkowiec | 5:1 | ||||||
ŁKS | | Budowlani | 1:1 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Sporting | | Atlético | 4:1 (1:0) | ||||||
Lisboa | |||||||||
Académica | | Belenenses | 2:0 (2:0) | ||||||
Olhanense | | Porto | 0:4 (0:2) | ||||||
Estoril-Praia | | Oriental | 3:1 (2:1) | ||||||
Benfica | | Braga | 8:2 (3:0) | ||||||
Lisboa | |||||||||
Boavista | | Covilhã | 4:3 (4:1) | ||||||
Vitória Guimarães | | Vitória Setubal | 1:1 (0:0) | ||||||
Guimarães |
Day 7 | |||||||||
Sochaux-Montbéliard | | Saint-Étienne | 0:2 | ||||||
Racing | | Strasbourg | 2:4 | ||||||
Lorraine | | Nice | 1:2 | ||||||
Roubaix | | Lille | 3:0 | ||||||
Toulouse | | Bordeaux | 1:2 | ||||||
Sete | | Lens | 1:1 | ||||||
Reims | | Nîmes | 1:1 | ||||||
Le Havre | | Rennes | 3:1 | ||||||
Marseille | | Stade Français | 0:0 | ||||||
Day 8 | |||||||||
Degerfors | | Norrköping | 0:0 | ||||||
Degerfors | |||||||||
Djurgårdens | | Jönköpings Södra | 2:1 | ||||||
Solna | |||||||||
Helsingborgs | | AIK | 3:1 | ||||||
Helsingborg | |||||||||
Kalmar | | Råå | 2:6 | ||||||
Kalmar | |||||||||
Malmö | | Elfsborg | 2:1 | ||||||
Malmö | |||||||||
Örebro | | GAIS | 3:1 | ||||||
Örebro |
Day 25 | |||||||||
Banfield | | Newell's Old Boys | 3:0 | ||||||
Boca Juniors | | Tigre | 2:1 | ||||||
Chacarita Juniors | | Vélez Sársfield | 1:0 | ||||||
Ferro Carril Oeste | | Estudiantes | 3:0 | ||||||
Gimnasia y Esgrima | | San Lorenzo de Almagro | 3:1 | ||||||
Huracán | | Quilmes | 4:3 | ||||||
Platense | | Atlanta | 3:3 | ||||||
Racing Club | | River Plate | 5:3 | ||||||
Rosario Central | | Independiente | 2:4 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Racing Club | 34 | 23 | 1 | 10 | 86-48 | 47 | ||
2. | Boca Juniors | 34 | 15 | 9 | 10 | 59-46 | 39 | ||
3. | Independiente | 34 | 18 | 3 | 13 | 69-55 | 39 | ||
4. | River Plate | 34 | 15 | 8 | 11 | 68-57 | 38 | ||
5. | San Lorenzo de Almagro | 34 | 15 | 7 | 12 | 77-60 | 37 | ||
6. | Estudiantes | 34 | 14 | 8 | 12 | 57-61 | 36 | ||
7. | Banfield | 34 | 12 | 11 | 11 | 60-51 | 35 | ||
8. | Chacarita Juniors | 34 | 13 | 8 | 13 | 54-54 | 34 | ||
8. | Platense | 34 | 11 | 12 | 11 | 66-74 | 34 | ||
10. | Vélez Sársfield | 34 | 14 | 5 | 15 | 47-58 | 33 |
Now in database:
|
05.12.2023 current |
21:00 | |
19:30 | |
* | |
16:30 | |
19:00 | |
12:30 | |
13:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:00 | |
14:00 | |
16:30 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
20:30 | |
14:00 | |
16:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:30 | |
20:15 | |
21:00 | |
15:50 | |
18:00 | |
19:45 | |
Local time |
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
08.08.2023 – 22.05.2024
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
15.08.2023 – 18.05.2024
08.08.2023 – 05.05.2024
18.08.2023 – 26.05.2024
18.08.2023 – 17.05.2024
08.02.2024 – 28.05.2024
06.02.2024 – 02.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,
Final tournament
Just finished
23.03.2023 – 26.03.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |